INFORMACJA

Jestem w trakcie porządkowania zdjęć na komputerze, więc od czasu do  czasu tutaj mogą jakieś znikać, ale niedługo wszystko wróci do normy.

sobota, 31 lipca 2010

Wróciłam!+ Wędrasie

Było cudownie, gorąco, słonecznie i relaksacyjnie :) Koszmarem była tylko droga(dwa dni w jedną stronę), ale za to jak wróciłam do domu to czekały na mnie dwie wspaniałe informacje:
Bardzo mi miło było czytać takie informacje :D
Do tego czekał na mnie kuferek od GosiaKa na biurku(Mój już do mnie dzwonił, że przyszło do mnie pudełeczko z jakimiś guzikami i wstążkami...JAKIMIŚ! Zero zaangażowania emocjonalnego, oj zero...).
Do tego miałam wysprzątany pokoik(mieszkał u mnie jak się wakacjowałam) i okazało się, że wraca dzisiaj do domu, więc czuję, że podróż w pełni została mi zrekompensowana. Nawet dzisiaj o 7 wstałam i spać mi się nie chce :)
Jak się uporządkuję ze wszystkim to będą i zdjęcia i fragmenty candy, tak żeby Wam poprawić apetyt. Powiem tylko, że dzięki poniedziałkowej burzy na plaży były muszelki!! Od lat nie widziałam...
A teraz, w ramach relaksu zrobię Wędrasia, żeby go wreszcie wypuścić, potem poodwiedzam Wasze blogi i... zacznę naukę na egzamin wrześniowy. Fuj.

Do tego przed wyjazdem kończyłam Wędrasie, i już się załamałam, że nie będzie zdjęć, a tu z samego rana znalazł się czas na fotki. Są kiepskie, ale to była 5 rano, a w między czasie śniadanie, ubieranie, pakowanie i inne takie... Proszę o zrozumienie...
Na początek mój: Mity i legendy. 
Okładka. 
Nie miałam pomysłu na napis, jak wróci to się pojawi.

  
Mój wpis-o Arturze i Rycerzach okrągłego stołu. Jak wsiadłam do samochodu rano, to sobie przypomniałam, że go nie zatytuowałam. Gapa :/

Treść.

Zamek Camelot.

Dwie ostatnie strony(z listem i na tagi).
List i moje najnowsze stemplowe nabytki :D
Zadek z miejscem na podpisy.

Album Murde: Zatrzymać chwile.

I ostatni wpis: Tajemniczy ogród. Album Milqin.  

2 komentarze:

  1. Mnie się marzą greckie wakacje raz jeszcze...,ale może kiedyś. Tajemniczy ogród - SUPER!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Niesamowicie zazdroszczę Ci wygranej u Arctii :)

    OdpowiedzUsuń