INFORMACJA

Jestem w trakcie porządkowania zdjęć na komputerze, więc od czasu do  czasu tutaj mogą jakieś znikać, ale niedługo wszystko wróci do normy.

O autorce(13.09.2010)

Jestem 22-letnią elfką, zakręconą na punkcie Tolkiena(choć ta miłość jest stara i już stateczna), scrapbookingu i dziedzin pokrewnych(i z czasem nauczyłam się powściągać typowo neofickie zachowania, przynajmniej staram się ich nie okazywać rodzinie, bo mnie kiedyś wyślą do wariatkowa :D).
Mieszkam koło(10 minut spacerkiem do tabliczki :D ) najpiękniejszego miasta w Polsce(nie żebym zwiedziła wszystkie...)-Wrocławia. Miasta mojego dzieciństwa i moich studiów. Studiuję Informatykę Chemiczną(nie padać na atak serca, to tylko strasznie brzmi) na Uniwersytecie. Z przebojami kończę drugi rok.

Kocham mojego Kota, którego zresztą poznałam na studiach. Inna sprawa, że on dawno je rzucił, ja wciąż z oślim uporem na nich jestem.

Ta strona będzie się zmieniać. Jak mi  przyjdzie fantazja to będę dopisywać różne rzeczy. Nie wątpliwie o mnie ;]
Każdy nowy dopisek będzie się pojawiać na dole strony i będzie sygnalizowany  przy zakładce.

05.09.2010 
Moja data urodzenia: 4 maja 1988.
Jestem więc:
  • chińskim smokiem, 
  • celtyckim jaśminem, 
  • puchaczem, 
  • Byczkiem. 
Ponieważ opisy pozostałych można znaleźć bez problemu, muszę Wam coś wyznać, żebyście wiedziały z kim macie do czynienia:

Byk 
21.IV - 20.V Wenus
Kobieta urodzona pod znakiem Byka jest głupsza niż grubsza i ryczy na męża, którego zdradza. A zdradza go ta łajza stale i jeszcze kłamie, że była u krawcowej. Tylko że jak gdzieś wychodzi (a ciągle gdzieś wychodzi, bo chwili w domu nie usiedzi), to zawsze się skarży, że nie ma co na siebie włożyć. Nie ma co włożyć, a nago nie wyjdzie, dlatego kobieta Byk nigdy nigdzie nie wychodzi, tylko siedzi w domu i zagęszcza atmosferę. Byk w rodzinie to rozkład każdego małżeństwa. Nawet u sąsiadów. 

Spod znaku Byka: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.

Przykra sprawa. No, ale pan Tym nie może się mylić...

13.09.2010 
Moja chcę-lista :)
Żebym mogła sobie w jednym miejscu zebrać zakupy, które MUSZĘ mieć;]